Ваги ADE Alma BM2500 (BM2500-1)
![]() |
ADE Alma BM2500 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кухонні вагиОсобливості вибору надійних кухонних ваг із правильним функціоналом для різних завдань

Як обрати підлогові вагиРозбираємося, які типи підлогових ваг бувають, що вони вміють, які у них переваги та недоліки.
Купити ADE Alma BM2500
| 4 233 грн. | ![]() |
| 4 233 грн. |
ADE Alma BM2500-1 AlmaBM2500-1 | 4 235 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →