Чехол ArmorStandart Icon Case for Galaxy A52
ArmorStandart Icon Case for Galaxy A52 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case Samsung A525 Galaxy A52 Black (ARM58240)Чохол ArmorStandart ICON Case Samsung A525 Galaxy A52 Black (ARM58240) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Samsung A52 (A525) Black (ARM58240) arm58240сумісність з моделями - Samsung Galaxy A52, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиу... ещеретан, Колір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для Samsung Galaxy A52 (A525) Dark Blue (ARArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою і захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні. КомфортНакладка легко надівається на смартфон завдяки розтягувальним бортикам, які також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел. Особливості: Високоякісний матеріал Надійно захищає смартфон від пошкоджень М'яка підкладка з мікрофібри Простий в очищенні Виступає над поверхнею дисплея Сумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Samsung A52 (A525) Dark Blue (ARM58245) ICONCaТип/Накладка|Додаткові особливості/М'яка підкладка з мікрофібри, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Особливо... ещесті/Протиударний|Сумісність з моделлю смартфону/Samsung Galaxy A52|Колір виробника/Темно-синій|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Samsung A52 (A525) Dark Blue (AЧохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Samsung A52 (A525) Dark Blue (ARM58245) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Galaxy A52
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная