Кресло LesKo S5432
Фото 6 |
LesKo S5432 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог LesKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели LesKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить LesKo S5432
Розкладне крісло Lesko S5432 50*43*90 см Blue для туризму (SK-7589-41390) | 1 067 грн. |
Розкладне крісло Lesko S5432 50*43*90 см Blue для туризму TR7589-41390 | 1 075 грн. |
Розкладне крісло Lesko S5432 50*43*90 см Blue для туризму (OPT-8611) | 1 084 грн. |
Розкладне крісло Lesko S5432 50*43*90 см Blue для туризму | 840 грн. |
Крісло розкладне Lesko S5432 Blue для туризму та риболовлі | 840 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →