Пластик для 3D друку Pochatok Filament 13007 0.75 кг золотистий
![]() | Товар застарів Матеріал: PLA; Діаметр (мм): 1.75; Температура екструдера (°С): 200 – 220; Температура стола / платформи (°С): 30 – 60; Упаковка: котушка; |
Pochatok Filament 13007 0.75 кг золотистий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pochatok Filament 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pochatok Filament.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pochatok Filament 13007
| Ціни на Pochatok Filament 13007 |
|---|---|---|---|---|
| Pochatok Filament 13025 0.75 кг бежевий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13022 0.75 кг бордовий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13026 0.75 кг бронзовий | від 627 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13002 0.75 кг білий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13021 0.75 кг жовтий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13006 0.75 кг зелений | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13008 0.75 кг коричневий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13009 0.75 кг оранжевий | від 598 грн. | 3 пропозиції | ||
| Pochatok Filament 13055 0.75 кг пісочний | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13005 0.75 кг синій | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13027 0.75 кг сріблястий | від 627 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13017 0.75 кг сірий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13012 0.75 кг фіолетовий | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13018 0.75 кг червоний | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 13003 0.75 кг чорний | від 598 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 44054 3 кг оливковий | від 1 873 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 44055 3 кг пісочний | від 1 873 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pochatok Filament 44017 3 кг сірий | від 1 959 грн. | 1 пропозиція | ||