Фильтр-удлинитель PrologiX PRS-075P5CUSB-30W
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PrologiX.
|
| Фільтр живлення ProLogix (PRS-075P5CUSB-30W) 0.75 мм мідь, 5 розеток, 3 м,Фільтр живлення PRS-075P5CUSB-30W торгової марки ProLogix використовується для підключення побутової техніки, домашньої елек... ещетроніки та електроінструменту. Дана модель має два порти USB 3.0 і дозволяє заряджати гаджети та мобільні пристрої за допомогою USB-кабелю. Удароміцний корпус з негорючого та нетоксичного пластику, має вбудований захист від перевантажень та короткого замикання. Мережевий фільтр простий та зручний у використанні. За допомогою загального вимикача зі світловим індикатором можна активувати або вимкнути одночасно всі підключені гаджети або прилади. Основні характеристики: • Мережевий кабель та вилка євростандарту • Номінальна напруга: 220 В • Номінальна частота: 50 Гц • Максимальна сумарна потужність навантаження: 3,0 кВт • Максимальний струм навантаження: 14 А • Переріз дроту: 3 х 0,75 мм2 • Матеріал дроту: мідь • Кількість розеток із заземленням: 5 • Кількість USB портів: 2 х 3 USB 3.0 • Можливість кріплення на стіну • Довжина: 3 м • Колір: білий Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 329 грн. | | |
|
| Мережевий фільтр ProLogix (PRS-075P5CUSB-30W)Кількість розеток, шт: 5 / Тип: Сетевые фильтры / Тип підключення фільтра: Евровилка / Тип розеток: Евророзетки (Тип CEE 7) /... ещеКількість USB портів, шт: 2 / Призначений для: Компьютерной и офисной техники Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 330 грн. | | |
|
| Сетевой фильтр ProLogix (PRS-075P5CUSB-30W)Количество розеток, шт: 5 / Тип: Сетевые фильтры / Тип подключения фильтра: Евровилка / Тип розеток: Евророзетки (Тип CEE 7)... еще/ Количество USB портов, шт: 2 / Предназначен для: Компьютерной и офисной техники ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 330 грн. | | |
|
| PrologiX 5 розеток 14А 2xUSB-A 3м з вимикачем White (PRS-075P5CUSB-30W)Мережевий фільтр (подовжувач) PrologiX 5 розеток 14А 2xUSB-A 3м з вимикачем White (PRS-075P5CUSB-30W) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 329 грн. | | |
|
| Фильтр питания ProLogix (PRS-075P5CUSB-30W) 0.75 мм, 5 розеток, 3 м, 2xUSBФильтр питания ProLogix (PRS-075P5CUSB-30W) 0.75 мм, 5 розеток, 3 м, 2xUSB 3.0, белый Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 303 грн. | | |
Динамика цен на PrologiX PRS-075P5CUSB-30W
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная