Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Vee Rubber

Мотошина Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Фото - Мотошина Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S
Відео 2Фото 3
Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S
Призначення
adventure
Сезон
літня
Ширина
90 мм
Профіль
90 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
54
Індекс швидкості
S
Конструкція
R
Офіційний сайт
veerubber.co.th
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vee Rubber 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vee Rubber.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Усі ціни 6 →

Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 547 грн.

Vee Rubber VRM163 90/90 R21 54S 3409921163002

Vee Rubber VRM163 90/90 R21 54S
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 424 грн.

Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Бренд - Vee Rubber;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Ширина - 90;Профіль - 90;Діаметр - 21;Індекс навантаження - 54;Індекс швидкості - S;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 355 грн.

Vee Rubber VRM-163 (90/90R21 54S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 370 грн.

Шина Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 962 грн.

Шина Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 081 грн.

Динаміка цін на Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Модификації Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S

Ціни на Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S
Vee Rubber VRM-163 2.75 R21 45P від 1 834 грн.1 пропозиція
Vee Rubber VRM-163 4.1 R18 59P від 2 293 грн.3 пропозиції
Vee Rubber VRM-163 90/90 R21 54S від 2 355 грн.6 пропозицій
Vee Rubber VRM-163 90/100 R19 55P від 2 355 грн.7 пропозицій
Vee Rubber VRM-163 130/80 R17 65S від 5 033 грн.5 пропозицій
Відеоогляди