Батут ZIPRO Jump Pro 14ft Outside
![]() | Товар застарів Тип: каркасний; Форма: круглий; Сітка: зовнішня; Макс. навантаження (кг): 150; Розмір в упаковці (см): 435x435x260; Комплектація: захисна сітка; драбина; |
ZIPRO Jump Pro 14ft Outside |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIPRO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIPRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ZIPRO Jump Pro 14ft Outside
| Ціни на ZIPRO Jump Pro 14ft Outside |
|---|---|---|---|---|
| ZIPRO Jump Pro 4ft Outside | від 5 437 грн. | 1 пропозиція | ||
| ZIPRO Jump Pro 6ft Outside | від 5 339 грн. | 8 пропозицій | ||
| ZIPRO Jump Pro 8ft Outside | від 6 499 грн. | 1 пропозиція | ||
| ZIPRO Jump Pro 10ft Outside | від 8 603 грн. | 1 пропозиція | ||