Powerbank 2E 2E-PB2011
Фото 12 |
2E 2E-PB2011 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-PB2011
Усі ціни 6 →УМБ 2e 20000мАч черный 2e-pb2011-black | 1 806 грн. |
Аккумулятор портативный литий-ионный Power bank 2E 20000мА·ч 45Вт PD, QC, | 1 659 грн. |
2E 2E-PB2011-BLACK 20000 mAh | 1 749 грн. |
2E 20000mAh 45W PD QC Black (2E-PB2011-BLACK) 2e-pb2011-black | 1 996 грн. |
2E 2E-PB2011-BLACK | 1 659 грн. |
2E Акумулятор портативний літій-іонний Power bank 2E-PB2011-BLACK | 1 659 грн. |