Аудіосистема 2E Party Boom 200 (2E-DSPB200W)
Фото 9 |
Портативна акустична система бренду 2E підійде для вечірок будь-якого формату, будь то масштабне свято на відкритому повітрі, домашні посиденьки з друзями або вечір караоке з танцями. Колонка має потужність 200 Вт і оснащена трьома драйверами, тому навіть на великому відкритому майданчику ви отримаєте гучне і чітке звучання. 1.5-дюймовий динамік відповідає за високі частоти, а два низькочастотні драйвери по 8 дюймів забезпечують глибокий бас.
В оснащення також входить 16-клавішна консоль, яка дозволяє керувати 64 встановленими DJ-ефектами в будь-якій послідовності. Щоб повністю поринути в атмосферу і додати вечірці драйву, 2E Party Boom 200 доповнено LED-підсвічуванням з 8 різними варіантами світлових ефектів. Якщо потужності і гучності однієї колонки вам мало, за допомогою TWS можна об'єднати дві системи в стереопару.
Для підключення до джерела звуку є кілька варіантів: Bluetooth, 3.5 мм аудіорізом (mini-Jack) або безпосередньо з картки пам'яті через картридер. Якщо вам мало просто слухати музику, влаштуйте з друзями караоке - колонка оснащена відразу двома входами для підключення мікрофонів. І головне, що аудіосистема працює без дротів, оскільки живиться вона від вбудованого акумулятора ємністю 12000 мАгод. Одного заряду вистачить приблизно 7 годин автономної роботи. Колонку навіть можна використовувати як повербанк і підзарядити смартфон або інший гаджет через USB-порт.
Купити 2E Party Boom 200
Усі ціни 11 →Акустична система 2E PARTY BOOM 200 (2E-DSPB200W) 2E-DSPB200W | 6 799 грн. |
2E PARTY BOOM 200 (2E-DSPB200W) | 6 799 грн. |
Акустика 2E PARTY BOOM 200 TWS (2E-DSPB200W) Wireless | 6 799 грн. |
Портативная акустическая система 2e Party Boom Black (2e-dspb200w) | 7 396 грн. |
2E PARTY BOOM 200 (2E-DSPB200W) | 6 799 грн. |