Powerbank Acefast M2 20000
Фото 11 |
Acefast M2 20000 |
|
Стильний powerbank-акумулятор підвищеної ємності з можливістю одночасної зарядки двох пристроїв та підтримкою найпопулярніших технологій швидкого заряджання; Power Delivery, Qualcomm Quick Charge 2/3/4, Samsung Adaptive Fast Charging та Huawei Fast Charge Protocol/Super Charge Protocol. Відрізняється ефектним зовнішнім дизайном міцного пластикового корпусу, забезпеченого цифровим наочним інформаційним дисплеєм для контролю рівня залишкового заряду.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. Має порівняно невеликі габаритні розміри. Powerbank-акумулятор Acefast M2 20000 є мобільним пристроєм для підтримки працездатності великого парку гаджетів під час поїздки, подорожі або відрядження. Виручить під час блекауту. Вбудована літій-полімерна батарея з реальною ємністю 12600 мАг (при напрузі 5 В) дозволяє накопичувати енергію, достатню для 2,5-3 зарядок типового сучасного смартфона. Для підключення гаджетів передбачено два виходи - USB А та USB С, причому обидва підтримують повний спектр технологій прискореної зарядки та можуть віддавати потужність до 30 Вт та до 22,5 Вт відповідно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Купити Acefast M2 20000
Усі ціни 8 →Acefast M2-20000 Exploration 20000 mAh Cherry Blossom 30W 000000668572 | 949 грн. |
AceFast M2-20000 20000mAh 30W Purple alfalfa (000000668571) | 945 грн. |
Acefast M2-20000 Exploration 20000 mAh Mica Gray 30W 000000668574 | 949 грн. |
Acefast M2-20000 Exploration 20000 mAh Mountain Mist 30W 000000668573 | 949 грн. |
Acefast M2-20000 Exploration 20000 mAh Purple 30W 000000668571 | 949 грн. |