Проєктор Acer C250i (MR.JRZ11.001)
Відео 5Фото 9 |
Малогабаритний і легкий мультимедійний DLP-проєктор FullHD роздільної здатності з довговічний LED-лампою і вбудованим акумулятором. Ключовою особливістю цієї моделі є автоматичне перемикання портретної та альбомної орієнтації проєкції при зміні положення корпусу. Таким чином, для повноцінного перегляду вертикального відео зі смартфона без бічних смуг достатньо лише поставити проєктор Acer C250i у вертикальну позицію.
Також варто відзначити компактні габаритні розміри апарату (19,0х10,4х10, 4 см) і скромна вага, що не перевищує 780 г.позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2020 року. Може застосовуватися в розважальних цілях або грати роль мобільного пристрою, який можна взяти з собою в поїздку, подорож і відрядження. Підійде для проведення невеликих виїзних робочих презентацій та організаційних зборів.
Оснащений інтегрованим акумулятором високої ємності (9000 мАгод), який забезпечує 2 год автономної роботи на повній яскравості (300 лм) або 5 год в ЕСО-режимі (100 лм). Підключення до джерела зображення відбувається через порт HDMI або по бездротовому інтерфейсу Wi-Fi. Оснащений слотом для карт пам'яті і портами USB 2.0 / USB-C для відтворення файлів з накопичувачів (тільки стандартні формати стиснення, Н.265 не підтримується). Може виконувати функції powerbank-акумулятора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Купити Acer C250i
Усі ціни 13 →Проектор Acer C250i (MR.JRZ11.001) | 18 678 грн. |
Мультимедійний проектор Acer C250i (MR.JRZ11.001) | 18 449 грн. |
Acer C250i (MR.JRZ11.001) | 18 590 грн. |
Проектор Acer C250i (DLP, Full HD, 300 lm, LED), WiFi (MR.JRZ11.001) | 18 434 грн. |
Мультимедійний проектор Acer C250i (MR.JRZ11.001) MR.JRZ11.001 | 14 570 грн. |