Тепловентилятор Adler AD 7731
Фото 12 |
Adler AD 7731 термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 7731
Обігрівач Adler AD 7731 | 1 766 грн. |
Обогреватель Adler AD 7731 | 1 772 грн. |
Обігрівач Adler AD 7731 | 1 866 грн. |
Обогреватель Adler AD 7731 | 1 766 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →