Комбопідсилювач AER Compact 60-4
Відео 1Фото 2 |
AER Compact 60-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AER Compact 60-4
Усі ціни 14 →AER Compact 60 IV ONT wzmacniacz akustyczny | 89 796 грн. |
AER Compact 60 IV OMH wzmacniacz akustyczny | 89 796 грн. |
AER Compact 60 IV wzmacniacz akustyczny combo | 61 614 грн. |
Aer Compact 60 IV ONT Oak Natural | 71 694 грн. |
Aer Compact 60 IV Brown Spatter Finish | 62 748 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →