Вантажна шина Agate HF121 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF121 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF121 315/80 R22.5 156L
Грузовые шины Agate HF121 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L 20PR 1002569667 | 9 758 грн. |
Agate HF121 рульова (315/80R22,5 156/152L) 429395 | 9 053 грн. |
Шина Agate HF121 (рульова) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 9 112 грн. |