Вантажна шина Constancy SH55 315/80 R22.5 156M
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Constancy SH55 315/80 R22.5 156M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Constancy SH55 315/80 R22.5 156M
Constancy SH55 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150M | 8 176 грн. |
Constancy SH55 (ведущая) (315/80R22.5 156M) | 8 301 грн. |
Constancy SH55 рульова рульова (315/80R22,5 156/150M) 426097 | 8 289 грн. |