Оперативна пам'ять AMD R9 Gamer Series 1x16Gb R9416G2133U2S
Товар застарів 3 651 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2133; CAS-латентність: CL15; |
AMD R9416G2133U2S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Оперативна пам'ять хороша і ціна теж) Ціна, швидкість, таймінги. Радіатор прикріплений не дуже добре так що раджу після покупки замінити заводський двосторонній скотч на нормальний) BGX: користуюся AMD R9S416G3206U2S менше місяця |
Додати відгук
Модификації AMD R9 Gamer Series 1x16Gb
Ціни на AMD R9 Gamer Series 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
AMD R9 Gamer Series 1x16Gb R7416G2606U2S-U | від 1 434 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD R9 Gamer Series 1x16Gb R9416G3000U2S | від 1 624 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD R9 Gamer Series 1x16Gb R9S416G3000U2S | від 1 507 грн. | 24 пропозиції | ||
AMD R9 Gamer Series 1x16Gb R9416G3206U2S-U | від 1 627 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо