Вбудований холодильник Amica BM 132.3
Amica BM 132.3 |
|
Компактний і порівняно недорогий вбудований холодильник з двома робочими камерами та одними дверцятами доступу. Загальний корисний об'єм пристрою становить 122 л, при цьому місткість морозильного відділення становить 17 л. У цій моделі використовуються високонадійні скляні полиці. Додатково є дверні лотки DoorShelf, що помітно розширюють робочий простір низькотемпературної камери.
Вбудований холодильник Amica BM 132.3 має ковзне кріплення фасаду SlideSystem. Це надійний та довговічний варіант кріплення лицьової декоративної панелі. Агрегат має антибактеріальну обробку Anti-Bacteria, що дозволяє продуктам зберігати свіжість довше, ніж звичайно. Морозильне відділення має свої власні внутрішні двері. Температура заморожування сягає –18 °C. Ця модель передбачає підвищений комфорт експлуатації. Агрегат не доведеться розморожувати вручну. У холодильній зоні є висувний ящик, пристосований для зручного зберігання фруктів та овочів. Дверцята холодильника є реверсивною, а завдяки системі Universal Door поворотні петлі допустимо ставити з будь-якого боку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica BM 132.3
Усі ціни 11 →Холодильник з морозильною камерою Amica BM132.3 | 12 250 грн. |
Вбудовуваний холодильник Amica BM132.3 | 14 645 грн. |
Встраиваемый холодильник Amica BM132.3 | 14 632 грн. |
Вбудований холодильник Amica BM 132.3 | 15 091 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Amica BM132.3 BM 132.3 | 12 156 грн. |