Дитячий годинник
Amigo GO007
Фото 12 |
Amigo GO007
Батькам:SOS, швидкий набір, геозона
Дисплей:IPS
Корпус:пластик, IPX4
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики GO007
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amigo GO007
Усі ціни 6 →Дитячий смарт-годинник AmiGo GO007 FLEXI GPS (Blue) | 1 549 грн. |
Дитячий смарт-годинник AmiGo GO007 FLEXI GPS Black | 1 799 грн. |
AmiGo Amigo GO007 FLEXI GPS Black | 1 699 грн. |
Дитячий смарт-годинник AmiGo GO007 FLEXI GPS (Blue) [61003] | 1 937 грн. |
AmiGo Amigo GO007 FLEXI GPS Blue | 1 699 грн. |
AmiGo Smart GO007 FLEXI GPS Pink | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →