Проєктор AOpen PV11 (MR.JUF11.001)
Фото 10 |
Компактний переносний проєктор із можливістю автономної роботи далеко від електричної цивілізації. Це реалізовано завдяки вбудованому акумулятору ємністю 5200 мАгод, заряду якого вистачає приблизно на 2 години трансляції відеоматеріалів. Acer AOpen PV11 можна брати з собою в імпровізовані походи, на природу або виносити на заднє подвір'я приватного будинку для перегляду фільмів у компанії друзів.
Модель виводить картинку з розмірами кадру до 100 дюймів по діагоналі в максимальній роздільній здатності 1600х1200 пікселів. LED-джерело світла на борту проєктора видає яскравість на рівні близько 100 ANSI-люмен – використовувати модель передбачається у добре затемнених просторах. Термін служби для світлодіодного джерела заявлено до 30 тис. годин в еко-режимі. З налаштувань у пристрої є функції корекції вертикального спотворення трапецієподібного при проєктуванні. Звуковий супровід трансляцій забезпечується монодинаміком потужністю 2 Вт. Порти підключення проєктора представлені одним USB та одним HDMI. Важить ця «крихітка» близько 420 р.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOpen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOpen.
Купити AOpen PV11
Мультимедійний проектор Acer AOpen PV11 HD з динаміками new | 5 750 грн. |
Проектор Aopen PV11 (DLP, FVGA, 360 LED lm, LED) | 25 753 грн. |
Acer AOpen PV11 (DLP, FVGA, 360 Проектори lm, Проектори) MR.JUF11.001 | 6 199 грн. |
Acer AOpen PV11 | 17 261 грн. |
Мультимедійний проектор Acer AOpen PV11 HD з динаміками (MR.JUF11.001) | 6 383 грн. |