Проєктор AOpen PV12p
Фото 21 |
Переносний проєктор зі ставкою на компактні габарити (36x115x115 мм) та мала вага (близько 440 г). Портативна конструкція моделі дозволяє проводити презентації буквально на ходу та розгортати екран кінотеатру прямо в «польових» умовах. Acer AOpen PV12p базується на 0.2-дюймовій DLP-системі з довговічним LED-джерелом світла. Чи жарт, його експлуатаційний ресурс заявлений на рівні понад 20 тис.
годин у звичайному режимі та понад 30 тис. годин в еко-режимі роботи. З проєктора можна вичавити максимальну роздільну здатність кадру 1600х1200 пікселів на діагоналі до 100 дюймів. Пікова яскравість пристрою досягає 800 лм. Відмінна риса характеру моделі – підтримка технології Auto-Portrait – автоматичного переведення зображення у портретну орієнтацію. У корпус проєктора вбудували підставку, а також пристрій забезпечили Bluetooth-динаміком потужністю 2 Вт. Спотворення зображення в кожному окремому кутку можна швидко прибрати за допомогою функції 4 Corner Correction. Працює проєктор як від традиційної побутової електромережі, так і заряду вбудованої акумуляторної батареї ємністю 9000 мАгод.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOpen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOpen.
Купити AOpen PV12p
Усі ціни 85 →Проектор AOpen PV12pGrey (MR.JW211.002) | 12 430 грн. |
Проєктор AOpen PV12p (DLP, 800 LED lm, LED) WiFi бірюзовий MR.JW211.003 | 12 046 грн. |
Проектор AOpen PV12p Black (MR.JW211.001) | 12 123 грн. |
Проектор Aopen PV12pGreen (MR.JW211.003) | 12 100 грн. |
AOpen PV12p (DLP, WVGA, 800 LED lm, LED) WiFi сірий (MR.JW211.002) | 12 046 грн. |