Мотошина Avon RoadRunner AM20 90/90 -19 52H
Очікується у продажу 5 750 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: H; |
Avon RoadRunner AM20 90/90 -19 52H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Avon RoadRunner AM20 90/90 -19 52H
Ціни на Avon RoadRunner AM20 90/90 -19 52H |
---|---|---|---|---|
Avon RoadRunner AM20 90/90 -21 54H | від 6 357 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon RoadRunner AM20 90/90 R19 52H | від 1 605 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon RoadRunner AM20 130/90 R16 73H | від 6 618 грн. | 4 пропозиції |