Мотошина Avon Speedmaster MkII AM6 3.25 -19 54S
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 5 614 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина ("): 3.25; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: S; |
Avon Speedmaster MkII AM6 3.25 -19 54S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Avon Speedmaster MkII AM6 3.25 -19 54S
Ціни на Avon Speedmaster MkII AM6 3.25 -19 54S |
---|---|---|---|---|
Avon Speedmaster MkII AM6 3 -21 57S | від 5 674 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon Speedmaster MkII AM6 3 R19 54S | від 5 373 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon Speedmaster MkII AM6 3 R20 50S | від 6 455 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Speedmaster MkII AM6 3.5 R19 57S | від 5 761 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon Speedmaster MkII AM6 3.25 R19 54S | від 5 490 грн. | 3 пропозиції |