Мотошина Avon Storm 2 Ultra AV55 120/70 R17 58W
Товар застарів 5 330 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Avon Storm 2 Ultra AV55 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Avon Storm 2 Ultra AV55 120/70 R17 58W
Ціни на Avon Storm 2 Ultra AV55 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Avon Storm 2 Ultra AV55 120/60 R17 55W | від 6 997 грн. | 1 пропозиція | ||
Avon Storm 2 Ultra AV55 160/60 R17 69W | від 7 598 грн. | 1 пропозиція | ||
Avon Storm 2 Ultra AV55 180/55 R17 73W | від 8 453 грн. | 1 пропозиція | ||
Avon Storm 2 Ultra AV55 190/50 R17 73W | від 8 700 грн. | 1 пропозиція |