Мотошина Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W
![]() |
Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W 100/80 R 17 " 52 H 100/80 R 17 " 52 S 110/70 R 17 " 54 H 110/70 R 17 " 54 W 120/60 R 17 " 55 W 120/65 B 17 " 56 W 120/65 R 17 " 56 W 120/70 R 17 " 56 H 120/70 R 17 " 58 W 130/70 R 17 " 62 H 130/70 R 17 " 62 S 140/70 R 17 " 66 H 140/70 R 17 " 66 S 140/70 R 17 " 66 W 150/60 R 17 " 66 H 150/60 R 17 " 66 W 160/60 R 17 " 69 W 180/55 B 17 " 73 W 180/55 R 17 " 73 W 180/60 R 17 " 75 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W 200/55 R 17 " 78 W |
|
Доступна спортивно-орієнтована мотошина дорожнього класу з акцентом на активну та динамічну манеру їзди по твердих асфальтованих покриттях. Модель пропонує достатньо високий рівень утримання з впевненим зчепленням у суху погоду. Шини швидко прогріваються, забезпечують стабільність руху на високих швидкостях і надають відзивчивий зворотний зв'язок у поворотах. Вміст силіки в складі компаунду покришки позитивно впливає на покращення показників «мокрого» зчеплення у дощових погодних умовах.
При цьому в протекторі Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W присутня мінімальна кількість канавок, що зроблено для підтримання стабільності контактної плями. Зі спірних моментів моделі відзначається прискорене стирання протектора (порівняно з іншими мотошинами зі спортивним потенціалом). Резина позиціонується як недороге драйвове рішення, а випускається вона переважно у варіанті радіальної конструкції під посадковий діаметр мотоциклетних коліс R17.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Купити Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W
Усі ціни 12 →| 5 049 грн. |
Mitas Sport Force+ (120/70R17 58W) | 4 973 грн. | ![]() |
| 4 765 грн. |
Mitas SportForce+ 120/70 R17 58W TL F 3001575472000 | 4 669 грн. |
| 4 805 грн. |
Модификації Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W
| Ціни на Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W |
|---|---|---|---|---|
| Mitas Sport Force+ 100/80 R17 52H | від 2 881 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 100/80 R17 52S | від 2 838 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 110/70 R17 54H | від 3 642 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 110/70 R17 54W | від 3 503 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 120/60 R17 55W | від 4 587 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Sport Force+ 120/65 -17 56W | від 5 640 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 120/65 R17 56W | від 2 988 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 120/70 R17 56H | від 7 910 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 120/70 R17 58W | від 4 669 грн. | 13 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 130/70 R17 62H | від 5 479 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Sport Force+ 130/70 R17 62S | від 3 583 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 140/70 R17 66H | від 3 936 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 140/70 R17 66S | від 3 828 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 140/70 R17 66W | від 4 736 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 150/60 R17 66H | від 4 490 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Sport Force+ 150/60 R17 66W | від 4 981 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 160/60 R17 69W | від 5 497 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 180/55 -17 73W | від 7 620 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 180/55 R17 73W | від 5 640 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 180/60 R17 75W | від 6 882 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 190/50 R17 73W | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Sport Force+ 190/55 R17 75W | від 5 860 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Sport Force+ 200/55 R17 78W | від 6 866 грн. | 8 пропозицій | ||