Мотошина Avon Storm 3D X-M 170/60 R17 72W
Відео 6Фото 7 | Товар застарів 7 523 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 170; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Avon Storm 3D X-M 170/60 R17 72W 100/90 R 18 " 110/70 R 17 " 56 W 54 W 110/80 R 18 " 58 W 110/80 R 19 " 59 V 120/60 R 17 " 120/70 R 17 " 55 W 58 W 120/70 R 18 " 59 W 150/70 B 17 " 150/70 R 17 " 69 W 69 W 150/80 R 16 " 71 W 160/60 B 17 " 160/60 R 17 " 69 W 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 79 V 170/60 R 17 " 180/55 R 17 " 72 W 73 W 190/50 B 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 200/50 R 17 " 75 W 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Avon Storm 3D X-M 170/60 R17 72W
Ціни на Avon Storm 3D X-M 170/60 R17 72W |
---|---|---|---|---|
Avon Storm 3D X-M 110/70 R17 54W | від 6 504 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 110/80 R18 58W | від 6 209 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 110/80 R19 59V | від 6 014 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 120/70 R17 58W | від 7 284 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 120/70 R18 59W | від 5 711 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 150/70 R17 69W | від 5 858 грн. | 4 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 150/80 R16 71W | від 7 374 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 160/60 R17 69W | від 6 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 160/60 R18 70W | від 8 210 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 160/70 R17 79V | від 7 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 180/55 R17 73W | від 7 892 грн. | 2 пропозиції | ||
Avon Storm 3D X-M 190/50 -17 73W | від 6 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Avon Storm 3D X-M 190/50 R17 73W | від 7 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Avon Storm 3D X-M 200/50 R17 75W | від 8 595 грн. | 2 пропозиції |