Стійка під акустику B&W FS-700
Фото 4 |
B&W FS-700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B&W 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B&W.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B&W FS-700
Стійка для акустики Bowers & Wilkins FS-700 S3 Silver | 39 897 грн. |
Стійка для акустики Bowers & Wilkins FS-700 S3 Black | 39 897 грн. |
Стійка для акустики Bowers & Wilkins FS-700 S2 Silver | 25 280 грн. |
Стійка для акустики Bowers & Wilkins FS-700 S2 Black | 25 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →