Теплова завіса Ballu S
Товар застарів 41 814 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіТеплові завіси Ballu →
від 36 286 грн.
електричний, 15 кВт, 3110 м³/годину, дальність: 3.5 м, 400 В
від 28 983 грн.
електричний / водяна, 8.4 - 29 кВт, дальність 2.3 - 6 м, 900 - 4395 м³/годину
від 37 280 грн.
електричний, 15 кВт, 2050 м³/годину, дальність: 2.3 м, 400 В
від 36 488 грн.
електричний, 18 кВт, 2830 м³/годину, дальність: 5 м, 400 В
від 35 767 грн.
електричний, 15 кВт, 2050 м³/годину, дальність: 2.3 м, 400 В
від 37 720 грн.
електричний, 18 кВт, 3450 м³/годину, дальність: 5 м, 400 В
від 43 899 грн.
водяна, 17 кВт, 2340 м³/годину, дальність: 3.5 м, 230 В
від 38 157 грн.
електричний, 15 кВт, 3110 м³/годину, дальність: 3.5 м, 400 В
від 35 628 грн.
електричний, 15 кВт, 2590 м³/годину, дальність: 3.5 м, 400 В
від 36 485 грн.
електричний, 15 кВт, 2590 м³/годину, дальність: 3.5 м, 400 В
Модифікації Ballu S 1
Даної моделі немає в продажу |