BCAA BioTech BCAA Flash Zero 9 g
Відео 2 | Очікується у продажу 161 грн. Вид: BCAA; Дод. інгредієнти: глутамін; вітаміни / мінерали; Форма випуску: порошок; Вага (г): 9; Країна походження бренду: США; |
BioTech BCAA Flash Zero 9 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості амінокислот BioTech BCAA Flash Zero 9 g:
- Без вуглеводів
Модификації BioTech BCAA Flash Zero 9 g
Ціни на BioTech BCAA Flash Zero 9 g |
---|---|---|---|---|
BioTech BCAA Flash Zero 180 g | від 550 грн. | 20 пропозицій | ||
BioTech BCAA Flash Zero 360 g | від 849 грн. | 80 пропозицій | ||
BioTech BCAA Flash Zero 700 g | від 1 519 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо