Моторне мастило BIZOL Technology 507 5W-30 20 л
Товар застарів 8 485 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4/C3; API SM/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51 |
BIZOL Technology 507 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BIZOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BIZOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BIZOL Technology 507 5W-30
Ціни на BIZOL Technology 507 5W-30 |
---|---|---|---|---|
BIZOL Technology 507 5W-30 1 л | від 327 грн. | 7 пропозицій | ||
BIZOL Technology 507 5W-30 5 л | від 1 489 грн. | 2 пропозиції | ||
BIZOL Technology 507 5W-30 60 л | від 23 997 грн. | 2 пропозиції |