Смартгодинник
Blackview X1
Відео 12Фото 22 |
Blackview X1
Дисплей:1.3 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:сталь
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики X1
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview X1
Усі ціни 32 →Смарт-часы Blackview X1 Black 6931548306290 | 1 652 грн. |
Cмарт-годинник Blackview X1 46 mm Black (6931548306290) 6931548306290 | 1 799 грн. |
Смартгодинник Blackview X1 46 mm Black (6931548306290) | 1 799 грн. |
Смарт-годинник Blackview X1 black | 1 722 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →