Мікрофон Blue Microphones Yeti X
Відео 48Фото 13 |
Закрити
Шапка
Blue Microphones Yeti X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blue Microphones 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blue Microphones.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blue Microphones Yeti X
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, підкастів Blue Yeti X Pro (988-000244) 988Професійний мікрофон Blue Microphones Yeti X Blackout
Yeti X Blackout - це шедевр і флагманський професійний USB-мікрофон... щевід виробника Blue Microphones. З його допомогою ви запишете свій голос та інші звуки в найвищій якості.
Мікрофон ідеально підходить для створення контенту для таких сайтів, як YouTube і Twitch. Ця модель оснащена новим квадро-ємнісним чіпом, який здатний записувати звук у 4 різних характеристиках спрямованості. Підсвічування циферблатів дозволяє контролювати налаштування звуку навіть у темряві.
4 діаграми спрямованості для запису звуку
Чотирикапсульн Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 9 167 грн. |
Мікрофон Blue microphones Yeti X Blackout (988-000244) 988-000244Професійний мікрофон Blue Microphones Yeti X BlackoutYeti X Blackout сам по собі шедевр і флагманський професійний USB-мікр... щеофон від виробника Blue Microphones. За допомогою нього ви можете записувати свій голос та інші звуки найвищої якості.Мікрофон ідеально підходить для створення вмісту для таких веб-сайтів, як YouTube і Twitch. У цій моделі використовуєтьс Foco.com.uaНовий магазин (Львів) Поскаржитись | 8 200 грн. |
МІкрофон Blue Microphones Yeti X Blackout (603) | 7 299 грн. | Продавець: OPIO Store |
Микрофон для ПК/ для стриминга, подкастов Blue Yeti X Pro (988-000244) 988Профессиональны Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 9 157 грн. |
Мікрофон Blue Microphones Yeti X Blackout | 9 545 грн. | Продавець: OKSTORE |
Відеоогляди
Blue Yeti X Review / Test (with Blue Yeti Comparison)
15 жовтня 2019432 265 переглядів
Blue Yeti X vs Blue Yeti | Review - Is this the Best Microphone for YouTube?
11 жовтня 2019142 361 перегляд
Blue Yeti X Review: Legendary sound with new features for creators
17 вересня 2019101 700 переглядів
Blue Yeti X & Compass Arm Unboxing & First Impressions
2 травня 202063 805 переглядів
асмр ✨ сравнение blue yeti и blue yeti x ❤️
5 квітня 20235 563 перегляда
Обзор Blue YETI X of WARCRAFT®️ EDITION
26 листопада 20211 976 переглядів
️АСМР шепотом - распаковка микрофона Blue Yeti X
24 липня 2023304 перегляда
АСМР обзор микрофона Blue Yeti X / мой новый микрофончик
20 березня 20236 418 переглядів
АСМР Сравнение микрофонов Blue Yeti X и Fifine K690 Триггеры, шёпот
28 серпня 202131 386 переглядів
Тест микрофонов - HyperX QuadCast VS Blue Yeti!!
4 серпня 202130 399 переглядів
АСМР обзор микрофона Blue Yeti X / NEW MICROPHONE OVERVIEW Blue Yeti X ASMR
30 грудня 2021205 367 переглядів
АСМР ТЕСТ микрофона [ Blue Yeti X ] 100% МУРАШКИ✨ ASMR Mic Test and 100% Tingles
13 серпня 2021432 076 переглядів
Обзор и распаковка лучшего микрофона для стримов Blue Yeti Blackout x Logitech (G HUB)
2 грудня 2022422 перегляда
USB-МИКРО YETI X | РАСПАКОВКА И ПЕРВЫЙ ВЗГЛЯД НОВИНКИ ОТ BLUE
10 грудня 2019151 перегляд
ТЕСТ МИКРОФОНА [Blue Yeti X]+ВОПРОС-ОТВЕТ|АСМР
17 червня 202147 166 переглядів
Blue Yeti X - USB микрофон с 24 бит/48 кГц, Стиль и Звук [ОБЗОР]
5 серпня 202110 859 переглядів
The Best Blue Yeti USB microphone 2020 Unboxing
13 листопада 2020238 переглядів
ASMR | WoW Blue Yeti Microphone Unboxing (Whispering)
14 липня 2022511 переглядів
Unboxing A Blue Yeti Classic, Mic Shootout with ASMR Triggers for the Yeti vs the Lewitt 440 Pure
1 травня 2022418 переглядів
Unboxing yeti x NEW MIC!
4 квітня 2022214 переглядів
I GOT SENT A BLUE YETI X! (Mini review + Unboxing + Mic Test)
6 лютого 2020551 перегляд
Unboxing my Blue Yeti Blackout Mic in ASMR
27 січня 2021391 перегляд
Blue Yeti Microphone 5 Years Later ?! Unboxing and Review
12 квітня 2020248 переглядів
Blue Yeti X Unboxing (#55) | K2M Unboxing
20 лютого 2021125 переглядів
ASMR | Super Relaxing Blue Yeti Mic Unboxing (Soft Spoken)
3 жовтня 2020324 перегляда
ASMR Unboxing The BLUE YETI MICROPHONE, and TESTING
21 лютого 2022279 переглядів
Blue Yeti (MIDNIGHT BLUE) Unboxing and Mic Test- ASMR
1 травня 2021223 перегляда
Blue Yeti X Unboxing + ASMR Sound Test (2021) | Unbox That Box
13 березня 2021266 переглядів
Blue Yeti X Microphone: Unboxing and Sound Test | Feature Packed USB Mic for Creators and Gamers
9 жовтня 2020209 переглядів
ASMR Unboxing | Blue Yeti Microphone! (No Talking)
26 лютого 2021233 перегляда
Blue Yeti Satin Red Unboxing
30 квітня 2020171 перегляд
NEW MICROPHONE - Unboxing a Blue Yeti Microphone ($83)
27 грудня 2019158 переглядів
BLUE YETI X REVIEW in TAMIL | Best Professional USB Microphone | PC Condenser Mic |
3 липня 2022992 перегляда
Unboxing the Blue Yeti Nano. You can win it too, check the comments!!
4 березня 2022225 переглядів
Blue Yeti X - Best USB Mic? Unboxing, Review and Sound Test. #blueyetix
21 квітня 20221 805 переглядів
Shure MV7 Unboxing! | Shure MV7 vs. Yeti X vs. Sennheiser Lavalier Mic
10 лютого 2021900 переглядів
Night Fae Mail Costume Reveal brought to you by Blue Microphones Yeti X World of Warcraft
23 листопада 2020598 переглядів
Blue Yeti Microphone Unboxing
11 серпня 20182 772 перегляда
The Best USB Microphone! Blue Yeti Unboxing & Review | Silver Edition (2021)
8 березня 20212 079 переглядів
Blue Yeti X Professional Condenser USB Microphone with High-Res - UNBOXING
9 листопада 2020251 перегляд
BLUE YETI - mikrofon studyjny dla wymagających (unboxing + recenzja)
8 грудня 2019678 переглядів
150€ VS 5€ Porównanie Mikrofonów: Blue Yeti X vs Krawatowy • ASMR Po Polsku
9 листопада 202311 965 переглядів
Blue Yeti X ️ Mikrofon dla Streamera i Youtubera - Recenzja 4K
24 серпня 20217 341 перегляд
Trust GXT 259 Rudox Porządna konkurencja dla Blue Yeti X ! / Recenzja 4K
10 вересня 20212 266 переглядів
Test mikrofonów USB Blue yeti X i snowball iCE
14 січня 202218 458 переглядів
TOP5 MIKROFONÓW DLA STREAMERA | Jaki mikrofon wybrać? (Yeti X, Wave 3, Lyra, Quadcast, NT-USB)
25 червня 202135 466 переглядів
SmallRig Forevala U50 Pogromca Blue Yeti X i tańszy!? / Recenzja 4K
29 травня 20223 794 перегляда
Blue Yeti Blackout - mikrofon - unboxing, test, recenzja, prezentacja
13 травня 201650 917 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 390 грн.
петличний / для телефону, електретний, всеспрямований, 65 – 18000 Гц, 1000 Ом, -30 дБ, підключення: mini-Jack, Jack
від 1 290 грн.
для комп'ютера, для стриму та трансляцій, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -34 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 4 100 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -37 дБ, підключення: XLR
від 11 450 грн.
радіосистеми (трансмітер + ресивер), для відеокамери, в комплекті 2 шт, електретний, всеспрямований, 50 – 20000 Гц, підключення: mini-Jack
від 889 грн.
для комп'ютера, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 25 – 20000 Гц, -43 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 10 550 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR, для Android
від 16 000 грн.
студійний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 20000 Гц, 150 Ом, -59 дБ, підключення: XLR, ФНЧ
від 1 785 грн.
для комп'ютера, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -6 дБ, підключення: для Android
від 2 399 грн.
для комп'ютера, для стриму та трансляцій, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 20000 Гц, -43 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 1 950 грн.
студійний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 40 – 20000 Гц, 100 Ом, -33 дБ, підключення: XLR
від 2 245 грн.
студійний, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 4 953 грн.
для комп'ютера, стерео, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -47 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)