Набір інструментів Bort BTK-100 (93723521)
Фото 6 |
Bort BTK-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bort BTK-100
Набір ручного інструменту BORT BTK-100 (93723521) | 1 554 грн. |
Набір інструментів Bort 100 предмета в 1 (BTK-100) | 1 643 грн. |
Набір ручного інструменту Bort 100 предметів в 1 (BTK-100) | 1 819 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →