Кріплення для проєктора Brateck PRB-18M
Brateck PRB-18M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brateck PRB-18M
Кронштейн Brateck PRB-18M BLACK | 509 грн. |
Brateck PRB-18M Black PRB-18MBlack | 509 грн. |
Стельове кріплення для проектора Brateck PRB-18M BLACK | 659 грн. |
Додаткові функції і можливості кріплення для проєктора Brateck PRB-18M:
- Максимальна відстань між кріпильними отворами - 320x320 мм
- Можливість кріплення до скошеного стелі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →