Прасувальна дошка Casa Si Table Top
Casa Si Table Top |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casa Si Table Top
Дошка для прасування Casa Si Table Top 73x30 White/Blsck Leaves | 714 грн. |
Прасувальна дошка Casa Si Table Top 73x30 White/Black Leaves (CS95159P168) | 714 грн. |
Дошка для прасування Casa Si Table Top 73x30 White/Pink Triangle | 714 грн. |
Дошка для прасування Casa Si Table Top 73x30 см White/Pink Triangle (CS951 | 714 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →