Моторне мастило CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III 60 л (1048192)
Очікується у продажу 15 651 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN Plus/SP; ACEA C2/C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 503.01/504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51/229.52 |
CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III
Ціни на CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III |
---|---|---|---|---|
CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III 1 л | від 343 грн. | 2 пропозиції | ||
CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III 4 л | від 1 262 грн. | 3 пропозиції | ||
CHAMPION OEM Specific 5W-30 C3 LL III 5 л | від 1 528 грн. | 3 пропозиції |