Настінне кріплення Chief XSM1U
Chief XSM1U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chief XSM1U
Наcтенное кріплення Chief xsm1u | 16 100 грн. |
Chief XSM1U | 18 625 грн. |
Кріплення для ТВ Chief (XSM1U) XSM1U | 15 800 грн. |
Фиксированное крепление для ТВ 55-82" Chief Fusion (MA) XSM1 (XSM1U) | 16 445 грн. |
Настінне кріплення Chief xsm1u | 20 999 грн. |
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень Chief XSM1U:
- Можливість регулювання зсуву по горизонталі після встановлення кронштейна: 543 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →