Блендер Clatronic SMS 3455 чорний
Фото 3 |
Clatronic SMS 3455 турборежимбагато насадок |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic SMS 3455 чорний
Усі ціни 7 →Блендер Clatronic Sms 3455 Black | 2 837 грн. |
Блендер заглибний CLATRONIC SMS 3455 Black | 2 349 грн. |
Блендер заглибний CLATRONIC SMS 3455 Black | 2 259 грн. |
Блендер заглибний CLATRONIC SMS 3455 Black | 2 439 грн. |
Блендер Clatronic SM 3455 Black | 3 595 грн. |
Користуюсь пару років. Віночок помер швидко. Із самого початку швидкість була одна. Перемикач перемикався. а швидкість не змінювалася. Попросила замінити. На другому - те саме. Незважаючи на те, що терками користувалася мало, муфта стерлася швидко. Запчастин ніде немає. Зручно подрібнювати різними терками. Швидка спрацьовуваність запчастин та їх відсутність у магазинах та майстернях. користуюся Clatronic SMS 3455 більше року |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →