Мотошина Continental ContiSportAttack 190/55 R17 75W
Очікується у продажу 11 475 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 190; Профіль (%): 55; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Continental ContiSportAttack 190/55 R17 75W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Continental ContiSportAttack 190/55 R17 75W
Ціни на Continental ContiSportAttack 190/55 R17 75W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportAttack 120/70 R17 58W | від 3 937 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 130/70 R16 61W | від 5 090 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 160/60 R17 69W | від 8 286 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportAttack 180/55 R17 73W | від 7 498 грн. | 1 пропозиція |