Мотошина Continental ContiSportAttack 2 200/55 R17 78W
Відео 3Фото 3 | Товар застарів 9 030 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 200; Профіль (%): 55; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Continental ContiSportAttack 2 200/55 R17 78W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportAttack 2 200/55 R17 78W
Ціни на Continental ContiSportAttack 2 200/55 R17 78W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportAttack 2 120/60 R17 55W | від 16 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportAttack 2 120/70 R17 58W | від 5 305 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 2 160/60 R17 69W | від 6 233 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 2 180/55 R17 73W | від 6 371 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 2 190/50 R17 73W | від 8 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportAttack 2 190/55 R17 75W | від 7 117 грн. | 5 пропозицій |