Мотошина Continental TKV 11 90/90 -18 51H
Відео 1Фото 2 | Товар застарів 4 985 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: H; |
Continental TKV 11 90/90 -18 51H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental TKV 11 90/90 -18 51H
Ціни на Continental TKV 11 90/90 -18 51H |
---|---|---|---|---|
Continental TKV 11 100/90 R19 57V | від 7 396 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKV 11 120/80 -16 60V | від 4 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKV 11 120/80 R16 60V | від 4 526 грн. | 1 пропозиція |