|
| Багажник багажники та на рейлінги Cruz Airo R118 багажники на дах авто автБагажник багажники та на рейлінги Cruz Airo R118 багажники на дах авто автомобіля Виробник Cruz є одним із європейських виро... щебників багажних систем для легкових автомобілів, позашляховиків та комерційного транспорту. Cruz є лідером на іспанському ринку та одним з основних виробників багажних систем у Європі. Сертифікація якості, використання європейських і вимог – основний обов'язок компанії, щоб мати можливість пропонувати високоякісну гаму продукції споживачам. Cruz пропонує широкий вибір багажників на дах та аксесуарів для них, включаючи кріплення для велосипедів, багажні бокси на дах, кріплення для човнів, лиж та аксесуарів. Rulit.zp.uaНовий магазин (Запоріжжя) Поскаржитись | 8 211 грн. | | |
|
| Багажник Alfa Romeo 156 Sportswagon 924-793 2000-2006 на рейлінги CruzБагажник Alfa Romeo 156 Sportswagon 924-793 2000-2006 на рейлінги
Багажник Alfa Romeo 156 2000-2006 являє собою дві алюм... щеінієві аеродинамічні поперечки для перевезення вантажу (багажу) чи установки додаткового обладнання (бокс, велокріплення, кріплення для лиж та сноубордів). Перемички спеціально розроблені для кожної моделі автомобіля, тому ідеально підійдуть для Альфа Ромео 156.
Продукція від компанії Dekoravto.comНовий магазин (Суми) Поскаржитись | 7 140 грн. | | |
|
| Багажник Alfa Romeo 159 SW 924-793 2006-2011 на рейлінги CruzБагажник Alfa Romeo 159 SW 924-793 2006-2011 на рейлінги
Багажник Alfa Romeo 159 2006-2011 являє собою дві алюмінієві ае... щеродинамічні поперечки для перевезення вантажу (багажу) чи установки додаткового обладнання (бокс, велокріплення, кріплення для лиж та сноубордів). Перемички спеціально розроблені для кожної моделі автомобіля, тому ідеально підійдуть для Альфа Ромео 159.
Продукція від компанії Cruz має Dekoravto.comНовий магазин (Суми) Поскаржитись | 7 140 грн. | | |
|
| Багажник Audi A4 Avant B6 924-793 2001-2005 на рейлінги CruzБагажник Audi A4 Avant B6 924-793 2001-2005 на рейлінги
Багажник Audi A4 2001-2005 являє собою дві алюмінієві аеродинамі... щечні поперечки для перевезення вантажу (багажу) чи установки додаткового обладнання (бокс, велокріплення, кріплення для лиж та сноубордів). Перемички спеціально розроблені для кожної моделі автомобіля, тому ідеально підійдуть для Ауді A4.
Продукція від компанії Cruz має покращені Dekoravto.comНовий магазин (Суми) Поскаржитись | 7 140 грн. | | |
|
| Багажник Audi A4 Avant B7 924-793 2005-2008 на рейлінги CruzБагажник Audi A4 Avant B7 924-793 2005-2008 на рейлінги
Багажник Audi A4 2005-2008 являє собою дві алюмінієві аеродинамі... щечні поперечки для перевезення вантажу (багажу) чи установки додаткового обладнання (бокс, велокріплення, кріплення для лиж та сноубордів). Перемички спеціально розроблені для кожної моделі автомобіля, тому ідеально підійдуть для Ауді A4.
Продукція від компанії Cruz має покращені Dekoravto.comНовий магазин (Суми) Поскаржитись | 7 140 грн. | | |