Електробритва DALING DL-8003
DALING DL-8003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DALING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DALING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DALING DL-8003
Електробритва сучасна Daling DL-8003 | 1 004 грн. |
Електробритва шейвер Daling DL-8003 водонепроникна золотистий | 704 грн. |
Електробритва потужна Daling DL-8003 | 982 грн. |
Електробритва Daling DL-8003 IPX7 акумуляторна | 978 грн. |
Електробритва із зарядкою Daling DL-8003 | 978 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →