Кулер Deepcool THETA 9 (DP-ICAP-AT9)
Фото 3 |
Deepcool THETA 9
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Вентилятор:⌀ 92 мм
Оберти:до 2000 об/хв
TDP:82 Вт
Висота:47 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики THETA 9
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool THETA 9
Усі ціни 10 →Deepcool Alta 9 (DP-ICAP-AT9) DP-ICAP-AT9 | 209 грн. |
Кулер процесорний DeepCool Alta 9 (DP-ICAP-AT9) DP-ICAP-AT9 | 209 грн. |
Кулер процесорний Deepcool Alta 9 (DP-ICAP-AT9) DP-ICAP-AT9 | 209 грн. |
Deepcool Alta 9 (DP-ICAP-AT9) Alta9(DP-ICAP-AT9) | 209 грн. |
Вентилятор CPU Deepcool ALTA 9 s1150/1151/1155/1156/1200/775 (DP-ICAP-AT9) | 217 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →