Жорсткий диск Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW
Відео 14 |
Dell 345-BEFW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW
Усі ціни 16 →Накопичувач SSD для сервера Dell EMC 960GB SSD SATA RI 6Gbps 512e 2.5in Ho | 21 285 грн. |
Накопичувач Dell EMC 960GB SSD SATA RI 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug 345-BEFW | 19 581 грн. |
Накопичувач SSD для сервера Dell EMC 960GB SSD SATA RI 6Gbps 512e 2.5in Ho | 21 385 грн. |
Dell EMC 960 GB (345-BEFW) 345-befw | 21 385 грн. |
Dell Накопичувач SSD для сервера Dell EMC 960GB SSD SATA RI 6Gbps 512e 2.5 | 21 385 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dell SATA 345-BEFW
Ціни на Dell SATA 345-BEFW |
---|---|---|---|---|
Dell SATA 345-BEBH 480 ГБ | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SATA 345-BDZZ 480 ГБ 345-BDZZ | від 11 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Dell SATA 400-AXRJ 480 ГБ AXRJ | від 17 769 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SATA 345-BEGN 960 ГБ | від 14 760 грн. | 17 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW | від 14 000 грн. | 18 пропозицій | ||
Dell SATA 400-ACRS 1 ТБ ACRS | від 5 273 грн. | 12 пропозицій | ||
Dell SATA 400-AHID 8 ТБ | від 19 796 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →