Мотошина Dunlop D404 130/90 -16 67S
Відео 8Фото 3 | Очікується у продажу 8 480 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop D404 130/90 -16 67S
Ціни на Dunlop D404 130/90 -16 67S |
---|---|---|---|---|
Dunlop D404 3 -18 47P | від 5 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 3 R18 47P | від 4 082 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 3 R19 49S | від 4 811 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 80/90 -21 48H | від 6 795 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 80/90 R21 48H | від 5 448 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 90/90 -17 49P | від 6 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 90/90 -21 54S | від 7 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 90/90 R17 49P | від 7 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 90/90 R17 49P WW | від 6 510 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 90/90 R21 54S | від 6 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 -18 56H | від 6 755 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 -19 57H | від 6 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 R18 56H | від 5 090 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 100/90 R19 57H | від 5 632 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 110/90 R16 59P | від 5 591 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 110/90 R18 61H | від 5 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 120/90 R17 64S | від 6 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/70 -18 63H | від 6 420 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/70 R18 63H | від 6 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 -15 66H | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 -15 66P | від 7 335 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 130/90 -16 67H WW | від 11 485 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 130/90 R15 66H | від 5 945 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R15 66P | від 6 291 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67H | від 7 117 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67H WW | від 7 608 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67S | від 6 055 грн. | 8 пропозицій | ||
Dunlop D404 140/90 -15 70H | від 8 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 140/90 R15 70H | від 6 510 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop D404 140/90 R16 71H | від 11 124 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/80 -16 71H | від 8 515 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 150/80 -16 71H WW | від 7 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop D404 150/80 R16 71H | від 7 227 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop D404 150/80 R16 71H WW | від 9 687 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/90 -15 74H | від 9 335 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 150/90 -15 74H WW | від 12 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/90 R15 74H | від 10 212 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 150/90 R15 74H WW | від 7 117 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 160/80 -15 74S | від 8 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 160/80 R15 74S | від 7 348 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 170/80 -15 77H | від 6 890 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 170/80 -15 77S | від 9 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 170/80 R15 77H | від 7 811 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop D404 170/80 R15 77S | від 7 353 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/65 R16 81H | від 15 356 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/70 -15 76H | від 7 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/70 R15 76H | від 8 077 грн. | 6 пропозицій |