Мотошина Dunlop SportMax Roadsmart 110/70 R17 54W
Товар застарів 8 579 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Dunlop SportMax Roadsmart 110/70 R17 54W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop SportMax Roadsmart 110/70 R17 54W
Ціни на Dunlop SportMax Roadsmart 110/70 R17 54W |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax RoadSmart 110/80 R18 58V | від 6 188 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 110/80 R19 59V | від 6 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 120/70 R17 58W | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 120/70 R18 59W | від 4 964 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 150/70 R17 69W | від 6 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 160/60 R17 69W | від 5 258 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 170/60 R17 72W | від 5 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 180/55 R17 73W | від 7 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 190/50 R17 73W | від 8 076 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax Roadsmart 190/55 R17 75W | від 8 559 грн. | 2 пропозиції |