Мотошина Dunlop SportMax RoadSmart 120/60 R17 55W
Товар застарів 8 012 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Dunlop SportMax RoadSmart 120/60 R17 55W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop SportMax RoadSmart 120/60 R17 55W
Ціни на Dunlop SportMax RoadSmart 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax RoadSmart 110/80 R18 58V | від 6 196 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 110/80 R19 59V | від 6 767 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 120/70 R17 58W | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 150/70 R17 69W | від 6 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 160/60 R17 69W | від 6 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 180/55 R17 73W | від 7 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart 190/50 R17 73W | від 8 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart 190/55 R17 75W | від 8 569 грн. | 1 пропозиція |