Прасувальна дошка EGE Ares (18367)
EGE Ares |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Ares
Усі ціни 39 →Гладильная доска EGE ARES 36*112 см Yellow Сircles (18367 Yellow Сircles) | 988 грн. |
Ege ARES Lavender 36*112 см(18367 Lavender) 18367 Lavender | 1 999 грн. |
EGE ARES 36х112 см (18367 Yellow Сircles) ARES36х112см(18367YellowСircles) | 1 209 грн. |
Ege 18367 Yellow Сircles | 1 209 грн. |
Прасувальна дошка Ege Ares 36х112 см (18367 Lavender) | 1 209 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →