Проєкційний екран Elite Screens Manual 244x183
Товар застарів 2 235 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: ручне; Діагональ: 120; Співвідношення сторін: 4:3; Ширина полотна: 244; Висота полотна: 183; |
Elite Screens Manual 244x183 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Manual 244x183
Ціни на Elite Screens Manual 244x183 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Manual 170x128 | від 3 414 грн. |
Elite Screens Manual 274x206 | від 8 288 грн. |
Elite Screens Manual 305x229 | від 9 609 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо