Проєкційний екран Elite Screens SableFrame 204x115
Відео 16 | Товар застарів 9 460 грн. Тип: настінний; Діагональ: 92; Співвідношення сторін: 16:9; Ширина полотна: 204; Висота полотна: 115; |
Elite Screens SableFrame 204x115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Elite Screens SableFrame 204x115
Ціни на Elite Screens SableFrame 204x115 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens SableFrame 221x125 | від 22 220 грн. | 2 пропозиції | ||
Elite Screens SableFrame 244x137 | від 19 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Elite Screens SableFrame 266x150 | від 20 399 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо